Když retro u slavných ožívá

Popularita Patrika Děrgela neustále roste. A není divu. Během posledních dvou let se stále více objevuje v tuzemských seriálech z produkce TV Prima, jako jsou V.I.P vraždy nebo právě natáčený Modrý kód z lékařského prostředí.

Jeho tvář si pro svou komunikaci vybrala také automobilka Suzuki, pro kterou nedávno nafotil skvělé snímky. Jen málokdo si ale povšiml malého vyznání lásky, jenž jej všude doprovází. Tím jsou tradiční elegantní hodinky Prim ze sedmdesátých let.

IMG_0199 Náramkový skvost dostal od své přítelkyně, herečky Markéty Frösslové, která mu v říjnu loňského roku porodila syna Vavřince. „Pořídila jsme je v prodejně Nanovo, což je česká firma, která repasuje staré věci a vždy jim tak vdýchne nový život."

Naváže slavný herec a muzikant na tradici a předá je jednou svému synovi? Prozatím se s nimi učí zacházet. „Po té, co je dostal si opakovaně stěžoval, že se zpožďují a nejdou. Až později mu došlo, že je nutné je natahovat průběžně" prozradila krásná maminka se smíchem ve tváři.

„Ale dobře, že se na ně ptáte. Už je několik měsíců nosím v tašce já, protože pro ně potřebuji nový pásek. Dobrá motivace to vše urychlit".

reklama
reklama

Komentáře