Můj kousek štěstí

Když se jejich pohledy střetly, poznali, že k sobě patří

Můj kousek štěstí

První rande sice nedopadlo vůbec podle jejich představ a oba se báli, že jim to nevyjde. Naštěstí se tak ale nestalo a dnes jsou za to nesmírně vděční.

Pracují spolu, podnikají, ale ponorkovou nemoc ještě nikdy neměli. Právě naopak, váží si každé chvilky, kterou tráví bok po boku a doufají, že to takhle ještě nějaký ten pátek zůstane.

Nechybělo mnoho a jedno z nejharmoničtějších manželství v českém rybníčku by nikdy nevzniklo. Když měl mít Jan Rosák (76) první schůzku se svou budoucí ženou, zrovna se vracel z práce a byl tak unavený, že usnul a rande prospal.

Jiřina Rosáková (67) mu ale tehdy dala k jeho velkému překvapení druhou šanci. A vyšlo to! Loni oslavili už 46. výročí svatby a i po tolika letech

Zbývá vám 93% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden