Můj čas na kafíčko

Když se naučila mít ráda sama sebe, začala si život naplno užívat

Můj čas na kafíčko

V životě si Alena Mihulová prošla složitými okamžiky, přesto se nevzdala. Bojovala s nepřízní krutého osudu, a jak se zdá, vyhrála.

Osud jí uchystal spoustu těžkých zkoušek, ale herečka Alena Mihulová (57) všechny zvládla na výbornou. Nyní si tak může užívat každý hezký okamžik, který jí život připraví.

Oblíbená herečka Alena Mihulová (57) patří u nás nejen k nejobsazovanějším, ale i nejoblíbenějším herečkám. Během své umělecké kariéry si tak stihla zahrát nespočet rolí. Neméně zajímavý je ale i její osobní život, který byl dlouhé roky spjat s režisérem Karlem Kachyňou (†79).

Jak zvládla první roky poté, co ji osudový muž opustil, a co ji v životě stále drží nad vodou? Alena to už od dětství neměla vůbec jednoduché. Její tatínek se často rád napil a nebylo s ním snadné pořízení. Když už byl doma, ne vždy měl náladu se jí věnovat.

I tak si ale Mihulová z tohoto období uchovala ve vzpomínkách mnoho krásných okamžiků. Ráda třeba vzpomíná na to, jak ji tatínek učil chytat ryby, chodil s ní na procházky do lesa, a když odešla maminka na noční, zatleskal, svolal celou rodinu, všichni si oblékli bílá trička a modré trenky a v obývacím pokoji je učil

Zbývá vám 79% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden