Když se Sting a jeho žena po 10 letech brali, měli spolu už tři děti!

S manželstvím si dali pěkně na čas!

Slavný zpěvák Sting (68) a jeho žena Trudie Styler (66) jsou spolu více než čtvrt století. Trudie svého partnera přebrala své kolegyni a kamarádce a fanoušci Stinga jí dokonce obviňovali z rozpadu jeho skupiny!

Pokud by vám někdo řekl jméno Gordon Summer a dodal, že se jedná o velmi slavnou osobnost z hudebního světa, asi byste byli na rozpacích z toho, že nikoho takového neznáte. Sympatický zpěvák je totiž známý pod svoji přezdívkou Sting, což v angličtině znamená mimo jiné „žihadlo“.

Nejprve se proslavil se skupinou The Police, od roku 1985 se vydal na sólovou dráhu. V té době už ale rozhodně nebyl sólistou v soukromém životě. Po svém boku měl herečku a producentku Trudie Styler a páru už se dokonce narodily dvě děti. Do manželství se ale nijak nehrnuli.

Byla jako poškozený anděl!

Trudie neměla moc snadné dětství. Mohla za to nehoda, která se jí stala ve dvou letech. Tehdy jí porazila dodávka. Odnesl to hlavně její obličej. Po zraněních jí zůstaly jizvy, které si do jejích 18 let vyžádaly několik plastických operací. Spolužáci ve škole jí říkali „zjizvená tvář“.

Řadu let žila s

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů
reklama
reklama