Když žádal Adélu o ruku, měl v očích slzy

Milovaná manželka Adéla dodává Jiřímu Langmajerovi pocit jistoty, takže ji chce mít už navždycky pořád nablízku.

Dlouho se zdálo, že Jiří Langmajer (54) je nenapravitelný. Když se ale zamiloval do Adély Gondíkové (47), dnes známé především ze seriálu Sestřičky Modrý kód, od základů změnil svůj život.

Stávalo se, že Jiří Langmajer (54) jako skvělý herec hlavních rolí umíral na jevišti i několikrát denně. Na rozdíl od jiných ale nedokázal oddělit svou postavu od reálného života.

Ačkoli mu zkušenější kolegové říkali, že se takhle jednoho dne úplně zničí, on nedbal na jejich rady. Divadlo ho tak pohlcovalo, že si nedokázal stanovit hranice mezi prací a soukromým životem.

Když hrál, tak jako o život

A navíc Jiří nikdy nic nedělal jen tak napůl. Když hrál, tak jako o život, když pil, tak to také stálo za to. Bral se strašně moc vážně a byl permanentně

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden