Ke čtyřem dcerám, které Carmen Mayerová a Petr Kostka vychovali, přibyla po letech ještě pátá!

Svůj osobní život začínali po boku jiných partnerů, ale osud je svedl dohromady.

Patři nejen k nejsympatičtějším hereckým párům, ale také k nejpevnějším manželským dvojicím. Petr Kostka (82) a Carmen Mayerová (75) jsou spolu už desítky let!

Herec Petr Kostka, rodák z Říčan u Prahy, svojí kariérou navázal na rodinnou tradici. Studoval na DAMU, ale školu nedokončil. Nijak mu to nezabránilo v úspěšných hereckých začátcích, ať už ve filmu nebo na divadelních prknech. Oženil se a měl dvě dcery a zdálo se, že jeho budoucnost se bude vyvíjet klidně a bez problémů.

Budoucí partnery potkávala v divadlech!

Carmen Mayerová se narodila v Trutnově, ale v žilách jí po rodičích proudí cizokrajná krev. Maminka pocházela z ostrova Mallorca, otec byl německého původu. Už odmala se zajímala o herectví, ale musela si k němu kvůli svému původu zvolit přímou cestu.

Místo střední školy tak zamířila v šestnácti letech do oblastního divadla v Hradci Králové. Protloukala se všelijak, měla ze začátku problémy i s bydlením. Hradecké divadlo se pro ni stalo převratným i v osobním životě, pocházel odtud její první manžel, herec Maxmilián Hornyš  (†87).

Měli spolu dceru. Tím opravdovým osudovým mužem byl ale

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů
reklama
reklama