Ke druhé svatbě se nechala Jana Boušková přesvědčit až po nebezpečném pádu z koně!

Poté, co Jana přišla o prvního manžela, pomohl jí dávný ctitel.

Život uštědřil Janě Bouškové (66) několik tvrdých ran. Celkem třikrát do jejího života zasáhla smrt někoho z blízkých lidí. Ona sama naštěstí všechny nebezpečné situace přežila.    

Dnes už mnoho lidí neví, že Jana Boušková (66) měla starší sestru Evu (+53). Ta byla stejně talentovaná a obě si byly hodně podobné. Měly společných více věcí: květen jako měsíc narození, fyzickou podobu i touhu po herectví. Prožily bezstarostné dětství. „Měly jsme se moc rády,“ vzpomínala Jana v jedné knize. „Eva mi říkala Medvídku a mně se zase líbily její ruce, o které hodně dbala.“

Švagr neunesl rozvod a zabil se!

Zatímco Eva si šla za svým hereckým snem přímo, když studovala konzervatoř, Jana měla trochu odlišné plány. Nastoupila na gymnázium a chtěla se stát zubní laborantkou. Nepřestávala ale sledovat, jak si vede její starší sestra. Jednou se tak dostala i k hraní samotnému, když bylo třeba vypomoci. Zjistila, že tohle je vlastně to

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden