Keira Knightley dostala v den svatby netradiční dar!

Svatbu měli malou, jen s přáteli, v zapadlé francouzské vesničce!

Ve slavném filmu Láska nebeská se britská herečka Keira Knightley (33) vdávala před kamerou. Na tu pravou svatbu s Jamesem Rightonem (34) si musela počkat dalších deset let.

Hvězdu světového formátu udělala z Keiry Knightley (33) slavná dobrodružná sága Piráti z Karibiku. Jejím partnerem tam byl herec Orlando Bloom (41) a samozřejmě se šuškalo o tom, že by ti dva spolu mohli něco mít i v zákulisí. Bylo to ale spíš jen přání fanoušků obou megastar.

Metrosexuála by nechtěla!

Ačkoliv je Keira dyslektičkou, studium zvládla bez problémů - také díky rodičům. Už v dětství se hraní věnovala amatérsky a zahrála si i ve hře, kterou napsala její matka. Mimochodem povolání maminky bylo pro Keiru skutečně životně důležité. Na svět totiž herečka přišla díky jedné dohodě: rodiče se domluvili, že další dítě si pořídí jen tehdy, pokud se matce podaří prodat novou hru. Slavnou se Keira stala na začátku nového tisíciletí. Samozřejmě se objevila spousta zájemců o vztah. Herečka s krásným úsměvem prožila dva vztahy se svými hereckými kolegy. Nejprve s Jamiem Dornanem (36), dávno předtím, než se stal hvězdou filmu Padesát odstínů šedi. Vztah trval dva roky. Při jednom z dalších natáčení se dala dohromady s jiným hercem, Rupertem Friendem (36). S tím vydržela déle, ale rozešli se, když přítel hůře snášel její slávu. Tím pravým a jediným se nakonec stal hudebník James Righton (34). Keira nikdy nešla po plakátových krasavcích. Prohlásila: „Mám ráda sportovní typy, ale musejí mít taky něco v hlavě. Pokud ten člověk stráví ráno hodinu před zrcadlem, má nejspíš nějaký problém.“ A jejím požadavkům James plně vyhovoval.

Orlando ji měl jen ve filmu.

Narození dcerky zrušilo jednu obavu

Tentokrát vztah Keiry a Jamese dospěl až k zásnubám a pak i ke svatbě. Herečka opět prokázala, že si nepotrpí na velkou okázalost. Svatbu měl pár malou v jedné francouzské vesnici, kde Keira vlastní dům. Byla to skromná záležitost s padesáti nejbližšími přáteli. Svatební kytice byla z lučních květů. Jeden netradiční dárek ale od svého nastávajícího Keira přece jen dostala. James totiž koupil strom, olivovník starý sto let. Stál ho v přepočtu téměř sto tisíc korun. Nechal do něho vyřezat jejich iniciály a datum svatby. Dvojice se vzala v květnu 2013. Dva roky nato přivedla Keira na svět prvního potomka. Byla to dcerka, takže odpadla jedna její obava. V jednom rozhovoru totiž uvedla: „Někdo mi řekl, že problém s chlapci je, omlouvám se, je to hrozné, že při přebalování vás můžou počůrat do obličeje.“ Zatím to vypadá, že spokojená Keira skutečně našla ideálního partnera, a také své místo v životě. Po porodu prohlásila: „Když si projdete těhotenstvím, porodem a pak kojením dítěte, říkáte si: Páni, moje tělo je naprosto úžasné, a už se mi bude líbit napořád, protože stvořilo tohle a to je zatraceně mimořádné.“

Je pyšná na to, že ji mají za hastroše!

Sympatické na Keiře bylo vždy to, že neřešila módu a nedělalo jí problém ukazovat se takovou, jaká ve skutečnosti je. Proto se jí také líbí víc v Evropě než v Americe. V jednom rozhovoru popisovala své dojmy z Los Angeles: „Všichni tam vypadali úplně perfektně a je mi jasné, že tomu asi předcházely dlouhé hodiny před zrcadlem. Zatímco já jsem se nedávno doslechla, že jsem dostala cenu za to, že patřím k největším hastrošům na světě. A na to jsem, upřímně řečeno, i docela pyšná.“

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama