Kila dole, šaty dole. Zhubne a jde donaha

Váhu jako na horské dráze musí Eva Decastelo (43) řešit neustále. Někdy má „štíhlé období“, jindy naopak sčítá přírůstky a zahajuje hubnoucí kolotoč.

Pro tyto případy má doma prý dvě sady oblečení. A rozhodně to nevnímá nijak tragicky, naopak. „Když mám hubené období, tak mám radost, že se vejdu do džín. Nezoufám ale ani v tom tlustším. To se mi vyplní vrásky v obličeji a zvětší prsa,“ má jasno.

Osm kilo tam a zpět

Jen pro představu, loni v březnu hlásala, že má dole osm kilo a je na váze, jakou měla naposledy před dvanácti lety. V létě už ale přiznala, že její váha o osm kilo poskočila nahoru. No a s koncem loňského roku prohlásila, že je opět na čase zhubnout.

V pánských časopisech kdysi začínala. Občas si ty doby připomene.

„Zase jsem se vyžrala“, řekla nekompromisně s tím, že zkrátka miluje jídlo a málokdy si ho dokáže odepřít. Jenže ručička na váze je nekompromisní. Herečka tak začala cvičit a najela i na speciální keto stravování. Už brzy šla kila dolů a s nimi i oblečení, jak už u Evy bývá zvykem.

Nahá ve vesmíru?

Své ladné křivky ukazuje Eva moc ráda, ať už v plavkách ve studené řece Vltavě nebo bez studu i svršků na titulce časopisu Playboy, kde se objevila naposledy před dvěma lety. A své ženské zbraně se rozhodla vytasit i nyní, když má dole sedm a půl kila.

Povolala fotografa a zapózovala jen v sukýnce. Žhavé snímky si prý nadělila k Valentýnu, ale jistě potěšily i jejího manžela Reného Decastela (48). Eva na to pořád má, nikdo by se proto nedivil, kdyby se ještě jednou rozhodla zapózovat pro zmíněný pánský časopis.

Herečka ale vtipkuje, že v takovém případě by musela pózovat pouze se zvednutýma rukama, jelikož gravitace je neúprosná. Ledaže by s ní prý fotograf zaletěl do vesmíru, kde přitažlivost zemská nemá svou krutou moc.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden