Kim Basinger trpí od dvaceti let příšerným strachem!

Odmítla domluvenou roli a málem jí to stálo všechny peníze!

Svoji největší slávu si herečka Kim Basinger (65) užívala v osmdesátých letech, kdy po vyzývavé plavovlásce toužili muži z celého světa!

Maminka blonďatého erotického idolu 80. let Kim Basinger (65) byla herečkou a tanečnicí, otec jazzovým hudebníkem. Talent tedy podědila v genech po obou rodičích.

Nebylo jí to ovšem moc platné, už od doby dospívání všichni brali Kim jen jako další povrchní krásnou blondýnku. Zajímalo je to, co je na povrchu a ne její osobnost.

Mickey jí byl protivný!

Než jí bylo osmnáct, vyhrála soutěž krásy v rodném městě. Odjela pak do New Yorku studovat herectví a současně si přivydělávala zpíváním v nočních klubech. Nechala se nafotit i pro pánský magazín Playboy. Zajímavé je, že přes to všechno

Zbývá vám 79% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden