Klára Issová: Skrývá bolestivý rozchod?

Nedávno rozdávala úsměvy na každou stranu, ale teď se zdá, že se spíš uzavřela do sebe. Vypadá to, že herečka Klára Issová (39) si prochází těžkým životním obdobím, které ale ona sama popírá. O tom, co ji v současnosti trápí, se zatím nerozpovídala naplno, ale to na druhou stranu asi ani nemusí. Smutek a zklamání jí jde vyčíst přímo z tváře. Má unavené oči a celkově její tvář působí vyčerpaně. Co zásadního se v jejím životě odehrálo, že kompletně změnila svůj přístup k životu?

Došly mu nervy?

Herečka se už před nějakým časem pochlubila novým partnerem Jakubem, který nebyl ze světa showbyznysu. Jako pár působili velmi šťastně a harmonicky, zdálo se, že Issová konečně našla štěstí. Nicméně na druhou stranu vznikla spousta spekulací o tom, že obyčejný smrtelník nevydrží mediální nátlak, kterému bude díky Issové vystaven.

Ze svých minulých vztahů byl zvyklý na soukromí, nikdo si na něj nikdy neukazoval a nemusel si dělat hlavu s novináři. Nicméně to k životu známé herečky patří a Jakub to moc dobře ví, proto podmínky přijal a vztah s Issovou zkusil.

Věnuje se jenom sobě

Ale zdá se, že Jakubovi povolily nervy a s herečkou se rozešel. Je možné, že nátlak novinářů pro něj byl zkrátka příliš stresující a za vztah s Klárou mu to nestálo. To by vysvětlovalo, proč je teď tak smutná a osamělá.

Herečka v nedávném rozhovoru prozradila, jak se jí teď daří a co má v plánu. Překvapivě Klára přiznala, že v tuhle chvíli se chce věnovat jen sama sobě. Prozradila, že si zařídila zahrádku a plánuje si koupit pejska, aby jí nebylo smutno.Zároveň si prý také pilně procvičuje angličtinu, chodí totiž prý na castingy k zahraničním projektům. Také každý den cvičí, čemuž se dřív také zrovna dvakrát nevěnovala.

Je smutná

Otevřeně o rozchodu nepromluvila, ale její aktivity a skleslý hlas mluví za své. Herečka se věnuje čistě jen sama sobě, o partnerovi nepadlo ani slovo a ke všemu se s ním už dlouho nikde nepochlubila. Ani ona sama se nějaký ten čas neukázala na žádné společenské akci. Údajně prý ostatním nechce kazit zábavu svou špatnou náladou.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama