Kláru Trojanovou drží nad vodou manžel a čtyři synové.

Oba tíhli k herectví odmalička, Ivan Trojan pochází ze slavného hereckého klanu Trojanů, Klářini předkové zase zakládali Švandovo divadlo na pražském Smíchově. Už jako dívence jí blízcí říkali, že by se měla živit herectvím, zejména kvůli těm okouzlujícím tmavým očím.

Ve filmu se objevila již jako dítě, zazářila v seriálu Návštěvníci, zahrála si v kultovním snímku Vesničko má středisková, jako sedmnáctiletá hrála v komedii Vrať se do hrobu. Přesto měla pocit, že si není jista, zda je pro ni herecká dráha to pravé.

Zato její budoucí muž v té době už pro herectví hořel jako pochodeň. Poznali se při zkoušení Snu noci svatojánské na Letních shakespearovských slavnostech. Kláře bylo

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden