Koho se snaží nalákat na své odhalené tělo?

Koho by nejraději dostala Gabriela do postele?

Mezi stydlivé ženy moderátorka a bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová (31) nikdy nepatřila. To dokázala i tím, že se svlékla pro slavný pánský časopis. Tvrdí, že je to pro charitu, ale nejsou za tím ještě jiné úmysly!

V očích diváku je herečka Ivana Jirešová (43) spjatá s rolí barmanky Lucky v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. A i ve skutečnosti má matka dospívající dcery Sofie Fridy (15) k alkoholu víc než kladný vztah.

„Kdybych mohla, piju od rána do večera, protože mě to dělá šťastnou,“ šokoval Jirešová svým prohlášením. Je snad tohle jednou z věcí, které Sofii na mamince vadí?

Zoufalé pokusy zastavit ponížení

Ivana je známou propagátorkou jógy, a tak lidé většinou předpokládají, že její životní styl bude patřit k těm zdravým. Jenže, jak herečka sama přiznala v internetovém vysílání, k alkoholu má opravdu blízko. A neváhala v přímém přenosu vyprávět i historku o tom, jak si z ní kvůli její lásce k vínu dělá legraci i její jógová lektorka.

Jenže Jirešová možná nepočítala s

Zbývá vám 49% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden