Kolečko jí dal nečekaně košem!

Milostnému trojúhelníku mezi DENISOU NESVAČILOVOU (31), PETREM KOLEČKEM (38) a ANETOU VIGNEROVOU (35) je konec!


Občas to vypadá, že Petr Kolečko (38) neví, ke komu vlastně patří. Kvůli Denise Nesvačilové (31), kterou diváci vídají v seriálu Dobré zprávy, opustil partnerku a matku svého dítěte modelku Anetu Vignerovou (35). Pak ho zase novináři načapali, jak s Vignerovou popíjí v jednom z barů.


Dojít mělo i na vášnivé polibky a pak spolu odjeli  neznámo kam taxíkem. Sice se šuškalo, že Kolečkovi Nesvačilová odpustila, nicméně teď Vignerová prohlásila, že spolu s Petrem znovu tvoří pár, a Denisa tak zůstala na ocet!


Denisa si prý od jejich vztahu velice slibovala. Že to takhle rychle skončí, zřejmě netušila.

Zavalila se prací

Když se jejich vztah v létě provalil, Nesvačilová se úplně stáhla ze sociálních sítí, protože jí lidé kvůli Vignerové nadávali a vyčítali jí, že odtáhla chlapa od rodiny. V poslední době se ale Denisa vrátila na Instagram v plné síle. Neustále zveřejňuje fotografie. Tu se pochlubí fotkou z divadla, pak zase ukáže video z dabingu.

Nedávno se pochlubila třeba i záznamem, na kterém líbá na tvář svého kolegu. A není divu, že se vrhla po hlavě do práce a hledá rozptýlení po takové bolestné epizodě. Také si nelze nevšimnout, že zatímco v minulosti se zdálo, že Denisa přibrala na váze, v posledních týdnech značně pohubla. Stojí snad za její proměnou stres?

Aneta Vignerová s Petrem Kolečkem.

Zlomil jí srdce a ještě ji ponížil

Zřejmě to tak bude. Není totiž tajemstvím, že Kolečka velmi milovala, ačkoli spolu byli tak krátce, a že ji celá situace velice ranila. Neustále se také objevují nové zprávy o tom, jak scenárista oběma ženám lže. Zdá se tedy, že to nějakou dobu hrál na obě strany.

Zatímco Nesvačilová si může oči vyplakat, Vignerová je šťastná, že ho má zase doma. Je to ale skutečně výhra? Kolečko se předvedl jako ukázkový nevěrník a není vyloučeno, že v tom bude pokračovat.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden