Kolegyně jí říkaly rozdrápané povětří

Co se stane, když osudově posadíte nádhernou Olgu Schoberovou vedle svého přítele? Za dva roky si ho vezme za muže!

Na to, že do světa dospělých vstoupila jako fakturantka v závodě na výrobu žárovek, toho stihla víc než dost. Natočit dvě desítky filmů, vystřídat pár vlivných milenců a nahradit v posteli a životě svého druhého muže slavnou Barbru Streisand (80), stala se první Češkou na obálce Playboye. Kdo? Přece krásná Olga Schoberová (79).

Ale vraťme se ještě do již zmíněné účtárny. Svým kolegyním tahle kráska s nekonečně dlouhýma nohama, o to kratšími sukněmi a hlavně ňadry, které chtěli objevovat všichni chlapi ve fabrice, k srdci zrovna nepřirostla.

Zvlášť, když jednou dorazila s novými šaty, které si rovnou před zraky závistivých kolegyň začala oblékat. „Byla tehdy jen v kalhotkách,“ zavzpomínala na tu chvíli jedna z kolegyň. „To poprsí, jaké měla, by žádný plastický chirurg nevytvořil,“ dodala s povzdechem.

Vezmeš za mě ten kšeft, ségra?

Snad si tenkrát dámy vysloveně oddechly, když se Olga, které kolegyně neřekly jinak než

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden