Kolik dětí tají zpěvák a malíř před světem?

Měl pocit, že už si doma všechno řekli, a tak si pořídil několik nemanželských dětí!

Český hráč na banjo, zpěvák, textař, skladatel, komik, kreslíř a humorista Ivan Mládek (77) se před několika lety stáhl ze scény. I proto je jeho život v poslední době obestřen rouškou tajemství.

Pro české fanoušky je jistě velká škoda, že Ivan Mládek (77) už neskládá nové písně. Jenže on sám je přesvědčený, že by si tím pouze kazil své dobré jméno. Vždyť jich v minulých letech napsal stovky, a tak má dnes pocit, že nic lepšího už nenapíše.

S manželkou si už všechno řekli

Mládka v této době patrně nejvíc zaměstnává jeho komplikovaný osobní život. A i když toho o sobě nikdy nechtěl moc prozradit, něco z jeho soukromí přece jen vyplulo na povrch. Dlouhá léta se spekulovalo o jeho milenkách a nemanželském synovi a s tím souvisejícím údajným rozvodem.

Z celé prekérní situace tehdy Mládek vybruslil velmi vtipně. Na otázku, zda má tedy milenku a bude se rozvádět, ještě před několika lety odpověděl:

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden