Kolik má milenců?

Problémy v manželství údajně provázejí Pavlu Tomicovou (57) od účinkování ve StarDance. Odloučení od manžela Ondřeje Malého (54) napáchalo prý v jejich vztahu dost škody. Našla si tajně jiného?

Ve StarDance doslova zářila, zhubla, a navíc zaujala i svým tanečním talentem. Za svůj úspěch a oblíbenost u diváků měla ale Pavla Tomicová zaplatit krutou daň. Její dlouholeté manželství s hercem Ondřejem Malým se prý otřásá v základech. Narušilo je údajně i její účinkování v seriálu Slunečná.

Čím to je? Od chvíle, kdy Pavla díky tancování zhubla, se prý kolem ní točí jeden nápadník za druhým. Navíc sama získala obrovské sebevědomí, a to je kombinace, která může její již nalomené vztahy s manželem srazit na úplné dno. Malý si přitom bral úplně jinou ženu. Skromnou a bez kousku víry ve vlastní přitažlivost. Vyhovovalo mu, že si manželkou může být jistý. Teď je ale všechno jinak.

Všechny jistoty jsou pryč 

Nyní jsou Malého jistoty pryč a vedle sebe má ženu, která je v mužské části populace velice oblíbená. A to nejen pro talent být vtipná a zábavná, ale také pro svou probuzenou ženskost. Její účast ve StarDance odstartovala velké změny. Fanoušci ji tehdy vynášeli samou chválou do nebes a nešetřili slovy obdivu. „Tančí jako ďábel!“ psali obdivovatelé na sociální síti. I Malý si záhy všiml, že když se jeho žena objeví na parketu, je z ní doslova jiný člověk.

A tak tomu zůstalo i po soutěži. Říká se totiž, že herečka by si ještě ráda užila nějaké ty milostné románky, kterých se jí jako mladé nedostávalo. Za prvního adepta na milenecký vztah byl označován hned její tanečník Marek Dědík (37). Dokonce se prý tehdy rozhodla opustit manžela a odstěhovat se z Hradce do Prahy, aby na tréninky s ním nemusela dojíždět takovou dálku. Malý měl podle všeho začít tehdy poprvé v životě na svou ženu žárlit.

Je paf z kolegy?

Chtěl ji mít doma a odloučení těžko snášel. Tomicová se domů sice vrátila, ale nic už není jako dřív. Začala dostávat spousty nabídek ke schůzce od svých obdivovatelů i kolegů a prý k nim rozhodně není lhostejná. Dokonce už byla nařčena, že flirtuje se svým kolegou ze seriálu Filipem Blažkem (46).

Zlí jazykové o Tomicové tvrdí, že svého talentu rozesmát všechny kolem využívá nejen před kamerou, ale i v civilu, a muži se na ni lepí jako vosy. My jsme se proto rozhodli přijít veškeré šuškandě na kloub, ale ať jsme pátrali sebevíc, žádného milence jsme neobjevili. Je tudíž velmi pravděpodobné, že je herečka stále věrnou manželkou a ta trocha flirtování se jí dá odpustit.

To je přece koření života, bez kterého se žádná žena necítí chtěnou, i když miluje jen toho svého jediného. Snad to tak bude vnímat i její manžel a domácí pohoda se k nim zase brzy vrátí.

reklama
reklama

Komentáře