Kolik stála Hanychová mediálního magnáta milionů?

Když se zamiluje, ztratí hlavu a myslí si, že to bude na celý život. Bohužel to ale Agátě Hanychové nevyšlo ani se Soukupem. A to přitom byl prý první partner, kterého nemusela živit...

Nedávné spekulace o krizi ve vztahu AGÁTY HANYCHOVÉ (38) a JAROMÍRA SOUKUPA (54) mají překvapivé vyústění. Hanychová oznámila rozchod. Kolik za celou dobu asi Soukupa stála peněz?

Smutné oznámení si během prvního zářijového víkendu připravila pro své příznivce modelka Agáta Hanychová (38). Na sociálních sítích totiž sdílela zprávu, že její láska s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (54) je minulostí. Proč se vlastně rozešli a kolik asi Soukup za Hanychovou během jejich společných láskyplných měsíců zaplatil?

O rozchodu se spekulovalo posledních několik týdnů. Oba sice zpočátku mlžili a dělali, že se nic neděje, nicméně asi byl, zejména na Hanychovou, tlak okolí až příliš silný. A právě proto

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden