Komu jde po krku?

Dva roky si David Gránský užíval úspěch v seriálu Modrý kód. Nyní se však musí smířit s tím, že mu zlaté časy končí. Do seriálu se totiž vrátil sympaťák Marek Němec (39), kterého fanynky milují. Je proto zřejmé, že hlavní hvězdou Modrého kódu už Gránský nebude, protože Němcova návratu se zejména divačky nemohly dočkat.

Pro mladého herce je to z mnoha důvodů velmi hořká pilulka, kterou bude muset spolknout. „Do seriálu se vrátil Marek Němec, velká hvězda,“ utrousil nedávno velmi jízlivě Gránský a ani se nesnažil skrývat své rozporuplné pocity. Proč mu kolega tolik leží v žaludku?

Více prostoru, více peněz

Dokud byl Němec pryč, měl Gránský v seriálu více prostoru, s čímž logicky souvisí i vyšší finanční ohodnocení. To se Davidovi náramně hodilo, protože se po svatbě s partnerkou Nikolou (28) vrhli na stavbu luxusního rodinného domu, což jim spolklo téměř všechny peníze i úspory. Není proto divu, že byl herec za příležitost vděčný. Nejspíš ale počítal s tím, že to tak bude napořád. Návrat Němce je tak velkou čarou přes jeho rozpočet a můžeme se jen dohadovat, jak moc to po finanční stránce Gránského a jeho manželku zasáhne. Ačkoli mají dům dodělaný, a dokonce i vkusně zařízený, jeho okolí prý připomíná divokou buš. „Na úpravu zahrady nám už nezbyly korunky,“ vysvětloval herec stav pozemku.

Mění plány?

Proslýchá se, že mladý pár navíc plánoval založení rodiny. Kdoví, jestli ale nebudou muset své plány pozměnit, když najednou bude mít David nižší honoráře. I Němec peníze potřebuje. Ročně si měl údajně přijít na milion a dvouletá přestávka, kterou si měl vyžádat sám, se na jeho rozpočtu asi také citelně podepsala. Na place je proto z pochopitelných důvodů pěkně dusno.

reklama
reklama

Komentáře