Moje šťastná hvězda

Komu nakonec skončí herečka v posteli?

Moje šťastná hvězda

Michaela Pecháčková se svěřila, že je zatím sama. Netají se ale tím, že by si klidně zašla na odvážné rande i s nějakým neznámým fanouškem!

Vůbec poprvé dostala MICHAELA PECHÁČKOVÁ (18) hlavní roli v seriálu, což s sebou nese kromě slávy také zájem opačného pohlaví. Jak se se jejich zájmem vyrovnává a má vůbec někoho?

Pokud vám bylo jméno Michaely Pecháčkové (18) povědomé, ale tvář jste nedokázali zařadit, nic si z toho nedělejte. Zatímco v Ordinaci v růžové zahradě 2, kde hrála Julii, dceru Beaty Tóthové, měla tmavé vlasy a vypadala jako šedá myška, teď mladá herečka doslova prokoukla a dá se říct, že láme jedno mužské srdce za druhým.

S nápadníky se prý doslova roztrhl pytel a vzhledem k tomu, že je hlavní hvězda seriálu ZOO aktuálně bez partnera, může si z bohaté nabídky vybírat. Stojí ale vůbec Míša o

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden