Komu se chce zalíbit?

Na veřejnosti se moc často společně neukazují, a když už na nějakou společenskou událost oba dva dorazí, tak téměř vždy se poté o nich nepíše zrovna v dobrém. Nepůsobí totiž vůbec jako milující partneři.

Babeta z Ordinace v růžové zahradě 2, v civilním životě Bára Štěpánová (60), a její druhý manžel Miroslav Barabáš (57) žijí společně dlouhých čtyřiadvacet let, z toho deset let jako manželé. Z tohoto důvodu jsou pokládáni za jeden z nejstabilnějších párů v českém showbyznysu. Přesto se začalo spekulovat nad tím, že tomu asi uplně tak nebude. Ačkoli Štěpánová před nedávným časem prohlašovala, jak je jejich vztah stále velmi vášnivý a plný lásky.

Nelíbí se mu, jak se obléká

I vrabci na střeše si cvrlikají o tom, že když se Bára Štěpánová a její manžel příliš často nevyskytují na žádných společenských akcích, tak nejspíše nebude vše u nich tak růžové, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Štěpánová je známá především tím, jak velice ráda a často chodí do společnosti výstředně oblečená. Za všechno hovoří fakt, kdy Bára na jeden z večírků dorazila sice v černém upnutém roláku bez výstřihu, ale pod něj si nevzala podprsenku a všem přítomným účastníkům i fotografům ukázala na odiv svoje přírodní prsa o velikosti pět.Po jejím boku byl mimořádně její manžel Barabáš a podle všech očitých svědků se mu manželčin oděv příliš nelíbil.

Na ničem se nedokážou shodnout

Štěpánové se zájem přítomných mužů o její ňadra líbil. To se ale nedalo říct o jejím muži, který nemá pro takovéto výstřední oblečení své ženy pochopení.A nejspíše i proto s ní nikam ani nechce do společnosti chodit. Na to ale měla Štěpánová prý zareagovat tak, že když tedy s ní nikam na žádnou společenskou akci chodit nebude, že ona tedy na rozdíl od něho doma zůstat nehodlá.

Údajně po této výměně názorů vedli manželé pár týdnů tichou domácnost. Barabáš nejspíše začal mít obavy z toho, aby se neseznámila s někým jiným.

Proč se změnila?

Možná se ale tak již stalo. Vždyť si nešlo nevšimnout, jak se v poslední době Bára snaží vypadat sexy.Vždycky se říkávalo, že to znamená jediné, že je v tom chlap. Jak se zdá, Báře se teď asi dost hodí, že její muž chce raději zůstat doma a ona tak bude mít na svého milence o něco více času. Otázka je, kdy jí na to přijde.

reklama
reklama

Komentáře