Komu StarDance přihraje lásku?

Deset celebrit bude letos opět bojovat na tanečním parketu! Kdo si sáhne na dno a kdo půjde přes mrtvoly?

Po soutěži Tvoje tvář se známý moderátor Dalibor Gondík (48) pustil po hlavě do ještě většího zápřahu. Bude totiž co nevidět bojovat s dalšími devíti nadšenci o titul krále parketu už v deváté řadě oblíbené taneční soutěže StarDance. Vydrží ale smrtící tempo své mladé tanečnice?

Někteří našli během náročných a vyčerpávajících tréninků a přímých přenosů na tanečním parketu životní lásku, jiní tam pro změnu málem vypustili duši. Těžko odhadovat, jak další řada zamává s odhodlanou partičkou tančících amatérů. Mezi hvězdami bude tančit moderátor a bavič Dalibor Gondík (48), herečka Daniela Šinkorová (45) a Veronika Arichteva (32) či hvězda Ulice Pavla Tomicová (56), známá moderátorka Daniela Písařovicová (39), olympijský vítěz David Svoboda (33), herecký bard Jiří Dvořák (51), zpěvačka Monika Bagárová (24) nebo herec Václav Kopta (53) a zpívající rebel Adam Mišík (21). Oproti nim ostřílení moderátoři Tereza Kostková (42) a Marek Eben (60) už zažili za dvanáct let, před kterými soutěž s přestávkami začala, hodně. Kdo si půjde vyřazovacími koly tvrdě za svým a kdo se spíš nechá okouzlit těsným tanečním objetím?

Zlomových sedm let manželství! Přijde krize?

Vznikne snad v deváté řadě další láska?

Ve StarDance by to nebylo rozhodně poprvé, co se z řad žen i mužů nechaly známé tváře sbalit. Které páry se  daly dohromady? Například herečka Jitka Čvančarová (40) a Petr Čadek (39), kteří sice netvořili přímo taneční pár, ale cestu si k sobě přesto našli a jsou spolu už sedm let manželé. Herečka Anička Polívková (39) s Michalem Kurtišem (28) a kuchař Emanuele Ridi (44) s Lucií Hunčárovou (32) se naopak sblížili přímo během zkoušek. Na to tehdy doplatil její přítel tanečník Jan Onder (33). Podobně se seznámila i vítězka sedmé řady Marie Doležalová (31), která už má se svým extravagantním tanečníkem Markem Zelinkou (32) první miminko. Otázkou tak stále zůstává, kdo další povýší taneční soutěž na milostné námluvy. Taneční klání ještě ani nezačalo a slibně našlápnuto už má třeba zprávařka Daniela Písařovicová, která už byla se svým tanečním partnerem Michalem Mládkem (32) nachytaná při celkem důvěrné líbačce, údajně prý na rozloučenou. „Když jsem kývla na nabídku, vůbec jsem netušila, jak drsné to bude. Celé tělo mám zatejpované, a konečně mi bolest ukázala svaly, o kterých jsem netušila, že je vůbec mám,“ změnila hned téma hovoru. Michal nad ní prý musí držet pevnou ruku, aby se vůbec hnuli z místa. Pravdou je, že Daniela musela mít pro přijetí jinou velkou motivaci, když si podle svých slov na nějaké výstřihy a minisukně vůbec nepotrpí. Že by právě sháňka po novém příteli? Čerstvě bez partnera je také mladinká Monika Bagárová, která si účast prý vlastně nadělila k narozeninám. Dostane k nim rovnou i chlapa?

Marie s Markem už mají dceru Alfrédu.

Už jim dochází, že přecenili svoje síly

Ostatní ovšem mají zatím úplně jiné starosti. Třeba herečka Veronika Arichteva, hvězda seriálu První republika, která prý stěží střídá levou nohu s pravou při chůzi, se cítí vedle svého tanečníka Michala Necpála (31) jako Alenka v říši divů. „Michal mi řekl, že má pocit, že vůbec netuším, do čeho jsem to vlezla. Má pravdu, chlapec. Ale on zase vůbec netuší, koho mu to přiřadili,“ směje se Verča. Podobně je na tom i hvězda Ulice Pavla Tomicová. Zhubla sice pětadvacet kilo, ale stále se prý plouží jako duch. Dalibor Gondík si naopak žádné obavy nepřipouští, i když trpí nebezpečnou epilepsií, jejíž záchvaty spouští právě velký stres a náročná fyzická zátěž. „Kdybych měl pořád strach, byl by to konec. Došlo mi, že ho mít nesmím, a začal jsem na tom pracovat,“ brání se handicapu herec. Není to ale spíš z jeho strany neuvážený hazard? Jisté je jedno, že vyhrát chce každý, a tak se mezi hvězdami určitě strhne velká bitva.

Kdo z nich bude největší snaživec?

Kdo je zvyklý vyhrávat, je pětibojař David Svoboda. Ten má s loňskou vítězkou Veronikou Lálovou (25) velké šance. Velkou motivaci má i Adam Mišík. „Nejdřív jsem si říkal, že to nemůžu dát, že se ztrapním před celým národem. Pak jsem si řekl, že máma by z toho měla asi radost,“ vysvětluje. Do tanečních prý nechodil. Překvapit může i muzikály a seriály protřelá herečka Daniela Šinkorová nebo bard soutěže a čert Uriáš z pohádky Anděl Páně Jiří Dvořák. Tak se těšíme, kdo vytře všem svým spolusoutěžícím zrak!

Tatiana Drexler

Velká rošáda také v porotě

Změna bude také v obsazení poroty. Herec a tanečník Jan Révai (44) musel roli ve StarDance po čtyřech letech opustit kvůli účinkování v Tváři. V přísné porotě ho tak nahradí přítel moderátorky Kristiny Kloubkové (41) tanečník a choreograf Václav Kuneš (43). „Velmi mě ta nabídka zaskočila a zároveň potěšila. Je to pro mě velká příležitost,“ mne si ruce natěšený porotce. Zároveň má ale obavy. Z čeho? „Je to pro mě novinka mluvit živě do televize. Snad to nebude ostuda, myslím, že to nebude problém mluvit naživo na kameru,“ nepochybuje. Může ho těšit, že chemie mezi členy poroty včetně Tatiany Drexler (55), Zdeňka Chlopčíka (61) a Radka Balaše (52) funguje.

reklama
reklama