Komu zamotala hlavu?

Jejich manželství je jako na houpačce. Vzájemně se provokují, ale ani jeden prý nikdy nežárlí. V tomhle případě ale Lucie vytáhla opravdu těžký kalibr...

Krásná Lucie Benešová se odhalování před kamerou vždycky vyhýbala, patřila mezi inteligentní herečky, které své ženské půvaby spíše skrývaly. Co se stalo, že se pustila do pikantních scén v seriálu Slunečná se dvěma kolegy Jiřím Weingärtnerem (40) a Miroslavem Dvořákem (45)?

A pak se ještě zjevil dávný milenec v podobě Petra Štěpána (46), se kterým předvádí také dost odvážné scény. Nakonec ještě na konci roku uhranula své fanoušky snímky v bikinách u moře, kde vyšpulila své vnady, jež se pyšní číslem pět.

Až do té doby tušil jen málokdo, co herečka před kamerou ukrývá. Nyní se režiséři po zhlédnutí obrázků Benešové v plavkách určitě mlsně olízli a nebohé herečce budou vymýšlet scény hodně

Zbývá vám 67% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden