Končí s herectvím, hledá si práci

Hvězda seriálu Anatomie života Vanda Hybnerová má v úmyslu pověsit milovanou profesi na hřebík. Cítí se být úplně zničená všemi těmi karanténami a nouzovými stavy.

Byly to pro ni příliš dlouhé divadelní prázdniny. Už ji ani nezajímá, kdy vlastně skončí. Rozhodla se, že to pravděpodobně vzdá. „Za těch pětatřicet let, co tuto profesi dělám, jsem takto dlouhou pauzu neměla, tedy kromě běžných prázdnin, říká, „během kterých člověk stejně má nějaké natáčení nebo hraje někde venku.“

Prošla několika různými fázemi. Loni v únoru, když se ta noční můra stala skutečností, propadla panice. O něco později se začala těšit z nenadálého volna a užívat si ho, postupem času ji celá situace víc a víc děsila. Dospěla naštěstí k závěru, že zhroutit se by byla ostuda. Přemýšlí o tom, co bude dělat.

„Nedokázala bych pracovat ve skladu a abych roznášela nákupy, to mě bolí kolena. Nedokážu vyjít ani do třetího patra,“ posteskla si. Nynější rozvolňování konečně nahrává možnosti, že se třeba divadla konečně otevřou. Snad tedy ještě existuje malá naděje, že se Vanda na milovaná prkna znamenající svět přece jen vrátí.

reklama

Komentáře