Končí s hraním, bude šít šaty!

Stejně tak jako poprvé, znovu se herečce Tereze Rambě (32) podařilo utajit její pokročilé těhotenství. Na premiéře filmu Deníček moderního fotra ukázala své rostoucí bříško a netajila se tím, že na neurčito končí s herectvím.

Ještě před premiérou to všem stihla oznámit videem, které natočil její manžel, akrobat Matyáš Ramba (31). Gratulaci vyjádřil i herecký kolega Jiří Mádl (34), se kterým si ve filmu zahráli na rodiče. A jak už je u sympatické herečky zvykem, svůj smysl pro humor opět potvrdila ve zmíněném videopříspěvku.

Terezy expřítel Jiří Mádl (34).

Zase v utajení

„Lásko, co je to za pupek?“ zazněl hlas hereččina manžela, když Tereza procházela v červených dlouhých šatech bytem. Bříško bylo sice nepřehlédnutelné, přesto herečka ve videu vtipně reagovala. „To nebude vidět, ne?“ K postu připojila: „Dneska už je to za dva.“ Na příspěvek ihned reagoval Mádl, který napsal: „Já ti říkal: Nežer to burrito!“ Nás také zajímá, zda i druhému dítěti dá originální přezdívku jako tomu prvnímu, narozenému předloni, jemuž říká Slunce.

Jestli to bude třeba Měsíc, to ví kromě jejího manžela možná jen věrný kamarád Mádl. Na roli ve zmiňovaném filmu totiž kývla i proto, aby si kámoše prý užila nejen v soukromí, ale taky na place. Mádl manžele Rambovy navštěvuje asi často, sám ovšem robátka ještě nemá...

Láska je drahá!

Když teď Ramba pověsí herectví na hřebík, může se na mateřské věnovat své oblíbené činnosti – módě. Herečka už nějaký ten pátek navrhuje oblečení, které nese název Láska. Jde o mikiny a trička. Nejvíc hrdá je však na nedávno navržené vzdušné šaty z bavlněné látky, které jsou utkané doma v Čechách.

Kolekcí šatů ale spíše přitahuje odpůrce než zájemce. Lidé jí za nelidské ceny spílají. Ke svému rodinnému obchůdku Laskaje.cz však poznamenala: „Záleží nám na tom, aby věci, které prodáváme, byly co možná nejčistší.“ Na svou obhajobu pronesla i to, že „láska je zkrátka drahá“.

reklama
reklama

Komentáře