Konec hvězdného páru! Řeší Žilková rozchod?

Na veselku může herečka Veronika Žilková (55) na nějakou dobu zase zapomenout. Její syn Vincent Navrátil (20) už měl sice na ženění spadeno, ale jeho přítelkyně herečka ze seriálu Ulice Sabina Rojková (20) má o své budoucnosti očividně jinou představu. Kde se stala chyba?

„Nejsme spolu. Každý jsme chtěli něco jiného a už to prostě dál nešlo,“ přiznala na rovinu Sabina, která se už v dubnu letošního roku nevyjadřovala o jejich společném vztahu zrovna dvakrát nadšeně. Mladý páreček showbyznysu spolu navíc bydlel teprve čerstvě. A ani rodinu ještě neměli v plánu, protože mladá herečka se teď chce zaměřit spíš na kariéru. Byl právě tohle kámen úrazu? Nebo je v tom někdo třetí?

Vincent Navratil, pritelkyne Sabina Rojkova

Dělá si Sabina zálusk na hvězdu Tváře?

Tahle tmavovlasá krasavice se už v minulosti ukázala v klipu mladého idola dívčích srdcí a finalisty poslední řady Tvoje tvář má známý hlas Milana Peroutky (27). Fouká vítr právě odsud? Milan už je přece jen o něco starší, a navíc je momentálně v kurzu se spoustou nabídek na herecké i muzikálové role. Takže by divokou Sabinu určitě nedržel nijak zkrátka. Nebo má pohledná herečka víc mladíků v záloze? „Kolem Sabiny se to rojí jinými kluky. Mezi nimi už to bylo úplně mrtvé,“ dosvědčil jeden z velmi blízkých Vincentových kamarádů. Pro toho je celá situace natolik čerstvá a bolestivá, že se nechce k ničemu vyjadřovat a raději se odebral vybrečet na rameno ke svým rodičům na chalupu. Vypadá to, že takhle nešťastná láska má už jen horko těžko šanci na záchranu...

Místo dalších vnoučat přišlo jen zklamání

A tak Veronice nezbývá než se těšit alespoň z jednoho zachráněného vztahu v rodině její nejstarší těhotné dcery, modelky Agáty Prachařové (32), rozené Hanychové, se zpěvákem a hercem Jakubem Prachařem (33). I když i tam je to už dlouhé měsíce jako na houpačce a těžko říct, co se odehraje po porodu. Zatím se sledovaný manželský pár snaží zalepit díry vztahu drahými dárky. Naposledy vozem značky Porsche, což není pro těhotnou ženu zrovna nejbezpečnější dárek. Bude mít vůbec někdy paní ministrová klid?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden