Moje sladké tajemství
Konec Ordinace je nepřekvapil
Mají už někde domluvenou jinou společnou roli?
Konec Ordinace je nepřekvapil
Zlata je většinou trpělivá, ale čeho je moc, toho je zkrátka příliš.

Dlouhé roky byla jména manželů Zlaty Adamovské (61) a Petra Štěpánka (72) spojena s jedním seriálem. Drby o tom, že ve štábu patřili k těm privilegovaným, se v současné době nejspíš potvrzují.

Fakt, že bude seriál Ordinace v růžové zahradě končit, bere herečka Zlata Adamovská (61) i její manžel Petr Štěpánek (72) úplně v klidu.

V Ordinaci vydělali za dlouhé roky statisíce.

„To, že seriál jednou skončí, mi bylo jasné, nikdo asi nepředpokládal, že tu s námi bude ještě sto let,“ říká Adamovská, která je prý ale upřímně zvědavá na to, co tenhle diváky oblíbený pořad nahradí.

Důvodem, proč ji konec natáčení zase tak docela nezaskočil, je možná i fakt, že jí tenhle záměr prý oznámilo přímo vedení televize. To ale zřejmě zaskočí některé její herecké kolegy, kteří tvrdí, že se o tom, že budou najednou bez práce, dozvěděli až ze sociálních sítí.

Nahrává to spekulacím o tom, že Adamovská a Štěpánek patřili k hvězdám, se kterými se zacházelo jinak než s ostatními. Dokonce si prý ve smlouvách kladli nemalé podmínky. Když nic jiného, jistě by mohlo některé kolegy mrzet, že to manželská dvojice věděla, a jim nic neřekla.

Předchozí článek
Další článek
Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO, která si ještě před lety nemohla přijít s otcem své dcery Justýny (17) na jméno, s ním teď vyrazila na společnou dovolenou. S režisérem Davidem Drábkem (54) oslavila plnoletost Justýny v New Yorku. Co na to ale její manžel Rudolf Merkner (52), který zůstal doma? V poslední době se šuškalo, že Bernáškovou s Merknerem […]
Už potřetí natáčí seriál se svým partnerem Jakubem Prachařem (40). V červnu padla první klapka projektu Jakub a Sára, kde hrají hlavní role. Televize novinku uvede patrně již letos na podzim. Sara Sandeva (27) se s Jakubem ostatně během práce na seriálu seznámila, jednalo se o Dvojku na zabití, která vznikla před třemi lety. Natáčela […]
Mladá herečka ze seriálu ZOO Michaela Petřeková (26) je už nějaký ten pátek single. S hercem ze seriálu Pan profesor Matějem Petrákem (26) se měla rozejít kvůli odlišným představám o budoucnosti. Petrák chtěl mít velkou rodinu, na což se herečka zatím necítí, a navíc dává přednost kariéře. Ve hře je ale jiný muž – herecký kolega Filip Kaňkovský […]
Neměli to vždy snadné. Ale Marek Eben (62) manželku podržel. I když se jejich život obrátil vzhůru nohama. Stále úžasná manželka Marka Ebana (62) v šestadvaceti letech utrpěla mozkovou příhodu. Od té doby je Markéta Fišerová (63) upoutaná na invalidní vozík. Trpěla, ale nebyla to jejich první bolest. Už o něco dříve totiž společně přišli […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz