Můj kousek štěstí

Konec přátelství Reginy Rázlové s Marianem Rodenem kvůli penězům?

Najít fajn chlapa, co nemá postranní úmysly, to je dnes vzácnost, ženská holt musí mít kliku...

Zářila štěstím, byla plná energie. V poslední době se však povídá, že je herečka jako tělo bez duše. Prý za to může bratr slavného herce, který se kolem ní delší dobu pohyboval.

Některým lidem přijde jako uzlíček nervů, smutná a bez nálady. Přitom to není tak dávno, co herečka ze seriálu Zlatá labuť doslova překypovala pozitivní energií. Regina Rázlová (76) se však podle všeho trápí.

Už nějaký čas se vedle ní neobjevil herec Marian Roden (59), se kterým byla před časem i na dovolené a zdálo se, že v něm našla velkou oporu. Bratr herce Karla Rodena (61) jako by se nyní propadl do země. Objevují se dohady, že se herečka se svým mladším kamarádem nepohodla.

Objevily se dokonce nějaké spekulace, že by se mohli rozkmotřit kvůli jejím penězům. Což samozřejmě může, ale nemusí být pravda. Třeba se herec nyní věnuje jiným věcem a může mít zkrátka jen hodně práce a na Rázlovou mu nezbývá tolik času jako dříve...

Ach, ty děti...

Že by si myslel na hereččino jmění, to se nezdá příliš pravděpodobné. Vždyť herečka má dvě děti – Adélu (46), která se po životě ve Francii před pár lety vrátila zpět do Česka a Adama (42). Dá se tedy předpokládat, že ti by byli první na řadě, pokud by došlo na dělení majetku.

Na druhou stranu je pravda, že to mezi nimi v minulosti nebylo vždycky ideál­ní. Sama herečka přiznala, že aby děti dostala ke společnému obědu, připomínala jim, že to je třeba naposledy, protože přece může umřít.

Žádné pohodové vztahy?

„Nezbývá jim, než mě trpět, říká na jejich adresu.“ To nevypadá na pohodové vztahy. Rázlová už si v minulosti vytrpěla své a zasloužila by si chvíli klidu.

Vždyť její bratr zemřel tragicky už ve dvaadvaceti letech poté, co ho do příkopu srazilo auto ruských vojáků. Její tatínek prodělal tři infarkty a zemřel krátce potom, co se Rázlová vrátila z vazby, kde byla rok držena za údajné tunelování sklářské firmy.

Herečka se měla také několikrát pokusit o sebevraždu právě v době, kdy byla ve vazební cele. Všechno ale překonala. U svých partnerů většinou nenašla spásu.

„Chlapi v mém životě byli vesměs šmejdi,“ tvrdila před časem. Do prvního manžela, herce Petra Štěpánka (74), se zamilovala už na DAMU, ale vyměnil ji za režisérku Vlastu Janečkovou (†77) jen půl roku po svatbě.

Druhý manžel Petr Oliva (†75) ji údajně podváděl ještě před veselkou i po ní. Architekta Jindřicha Santara (†81) milovala, ale po čtyřech společných letech zemřel na rakovinu. Snad Rázlová své štěstí přece jen ještě najde...

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden