Konec velkého přátelství?

Nikdy na sebe nedaly dopustit a navzájem se podporovaly. Řeč je o hvězdě Slunečné Evě Holubové (62) a její dlouholeté kamarádce Vendule Pizingerové (49). Co se mezi nimi vlastně stalo?

Porod všechno změnil

Mnoho lidí v jejich okolí si prý povšimlo, že už spolu vůbec netráví čas, dokonce si nemají už ani psát na sociálních sítích. Proslýchá se, že má Eva údajně žárlit na jejího syna Pepíčka, jenž se narodil minulý rok na podzim.

Ještě před samotným porodem bez sebe nedaly ani ránu. Avšak poté, co malý chlapeček spatřil světlo světa, neměla najednou Vendula na nějaké tlachání čas. A to má Holubovou nesmírně mrzet.

Chápe sice, že je Pizingerová zavalena povinnostmi, očividně si ale nemůže pomoct. Když si ale novopečená maminka přece jenom udělá čas, Holubová se má vymlouvat na práci.

Lituje těhotenství?

Ačkoli je Vendula šťastná, že se jí narodilo zdravé dítko, několikrát si postěžovala, že se cítí unavená a vyčerpaná a občas by nejraději úplně vypnula.

Navíc jí prý chybí společenský život a spontánní výlety do zahraničí s její bláznivou kamarádkou Evou. Kdoví, zda i tohle chybí herečce ze Slunečné. Ta už si za ni nejspíš našla náhradu.

Lituje snad prezidentka nadace Kapka naděje svého těhotenství? Tak moc toužila po miminku, až ztratila věci a lidi kolem sebe. Proslýchá se, že herečka není jediná, kterou měla ztratit.

Údajně měla přijít i o kamarádku z dětství, se kterou se stýkala taktéž do porodu. Bude to muset všechno dohnat a napravit, Ještěže má svého miláčka Josefa Pizingera (33), jenž ji dokáže podržet v těchto nelehkých chvílích.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden