Konečně našla pana Dokonalého?

V lásce neměla dlouho štěstí, ale teď snad konečně našla toho pravého a bude si moci splnit sen o úplné rodině, kterou v dětství neznala.

Kariéru by herečce Haně Holišové (40) mohly kolegyně závidět. Jenže práce není všechno a Hanka by možná svoje úspěchy ráda vyměnila za spokojenou rodinu. Má teď konečně šanci?

Hvězda seriálu Ulice Hana Holišová (40) nedávno nechala nahlédnout do svého soukromí. Přiznala, že je po letech zase zamilovaná. Je to ale ten pravý, anebo se opět spálí?

Musela jít s pravdou ven

Obezřetná Holišová si dlouho s přiznáním nového vztahu dávala na čas.  To ale není žádné překvapení, jelikož si své soukromí dlouhodobě střeží. Je to tedy teprve pár týdnů, kdy neochotně přiznala, že je zamilovaná. „Mám partnera, který

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden