Moje šťastná hvězda

Konečně přijala nabídku do Tváře

Ani letos diváci nepřijdou o úspěšnou show Tvoje tvář má známý hlas a i tentokrát se mohou těšit na hvězdné obsazení.  Mezi soutěžícími se objeví dokonce i zpěvačka a herečka Monika Absolonová (45), která nabídku už několikrát s díky odmítla.


Bála se prý, že by bylo těžké skloubit péči o syny Tadeáše (6)Matouše (3) s náročnými tréninky v soutěži. Navíc se údajně obávala anglických textů písní.


„Naučit se jen půl písničky pro mě bylo náročné,“ uvedla v průběhu jedné z minulých řad, kdy hostovala v duetu s moderátorm Alešem Hámou (48). 


Zpočátku odmítala


Tvůrci pořadu se naštěstí nenechali opakovaným odmítnutím odradit a zkoušeli oslovit zpěvačku stále znovu a znovu,  až se nakonec dočkali a Absolonová překvapivě souhlasila. V tomto případě se ukázalo, že se vytrvalost doopravdy vyplácí. 


Zvládne angličtinu?


O pěveckých kvalitách Moniky Absolonové není třeba polemizovat, pohybově je na tom také skvěle a díky čarodějnici z pohádky Princezna ze mlejna už všichni víme, že je zdatná i coby herečka a nemá problém převtělit se takřka do kohokoli.


To všechno jsou nepochybně ty nejdůležitější vlastnosti, které soutěžící v show Tvoje tvář má známý hlas potřebuje. Teď už stačí jen pilovat angličtinu, aby se zpěvačka s cizím jazykem netrápila podobně jako třeba herečka Jitka Schneiderová (48).

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden