Konečně se dočkala vysněné svatby

Mají spolu dvě děti, jsou spolu už pěknou řádku let. LENKA ZAHRADNICKÁ (37) se ale dlouho veselky nedočkala. To se ale nyní změnilo. Proč tak najednou?

Herečka Lenka Zahradnická (37), známá ze seriálu Ulice či Ordinace v růžové zahradě, se vdala! Vsadila při tom na numerologii a rodinná magická čísla.

Právě 21. srpna 2017 se jim narodila první dcera Jasmína (5), o tři roky později ve stejný den slavila dcera Jovanka (2) svůj první svátek. Proto si s dlouholetým partnerem Michalem Vavrem (39) vybrali i ke svatbě právě 21. srpna letošního roku.

Romantické seznámení na natáčení

Jejich seznámení bylo přitom také přímo magické. Podle Lenky k tomu došlo na natáčení seriálu, kde pokukovala po klukovi v čepici. Michal zase herečku zaregistroval na dotočné, na kterou se mu vlastně původně ani nechtělo.

Veselku si sympatická herečka pořádně užila.

Že k sobě patří, zjistili vcelku hned. „Svět se zastavil a já už ho nedostala z hlavy,“ svěřila zasněně stále zamilovaná herečka.

Takový malý festival

Svoji svatbu popsala Zahradnická jako festival lásky, rodiny a svobody. Vavro byl pro ni vysvobozením z vlastního zmatku. Dokud ho nepoznala, bála se být sama sebou a ve vztazích měla velké problémy.

Přiznala, že se snažila každému jen zalíbit, aby byla zajímavá a lepší. Seriálová Veverka tak snad konečně našla svůj bezpečný přístav, ve kterém bude šťastná.

Přijde na řadu další potomek?

Na svého nynějšího manžela pěla po svatbě takové ódy, že by nebylo žádným překvapením, kdyby se svou rodinu rozhodli rozšířit a zanedlouho oznámili příchod třetího potomka.

Zahradnická si obě mateřství užívala naplno, kojila, kde mohla a jak dlouho jí to jen tělo dovolilo. Mladší Jovanku neodstavila od prsu doteď, ačkoli jí byly už dva roky. A kdoví, třeba by to byl nakonec i chlapeček. Tak by se jejich síly doma hezky vyrovnaly.

Předchozí článek
Související články
Neustálé napětí a atmosféra tak hustá, že by se dala krájet? Tak to prý už dlouho vypadá v domácnosti herečky ze seriálu Ulice. Vzdává už záchranu svého manželství, a hledá útěchu v jiné náruči? S jejich manželstvím to vypadá bledě, což krásná herečka ze seriálu Ulice asi snáší velmi těžce. Linda Rybová (48) podle některých přátel zhubla a vypadá, […]
Přišla Tereza Kostková svému muži na další nevěru a vyhodila ho?
premium
Už před lety se jedno manželství herečce Tereze Kostkové (48), hrdince seriálu Jedna rodina, rozpadlo. Je snad možné, že se teď opakuje minulost a lásce s Jakubem Nvotou (46) je konec? V poslední době se Tereze Kostkové (48) pracovně daří. Nejenže je hlavní hvězdou seriálu Jedna rodina, který se ze zamýšlených pár dílů stává takřka nekonečným, ale […]
Někdy se musí herečka ze seriálu ZOO Pavla Tomicová (62) cítit, jako kdyby snad byla prokletá. Takovou smůlu v lásce, jako ona, má totiž opravdu jen málokdo. Když už si myslela, že po období smutku přichází čas na štěstí, došlo prý na další zklamání. Českým showbyznysem kolují informace, že ji měl zklamat sympatický kolega ze ZOO Robert Nosek. Tohle opravdu […]
A je to tady! Po dlouhých 14 letech se herečka Tereza Brodská (56) vrací do nekonečné Ulice. Jak jsme vás již informovali, na Primě se sympatická černovláska nedohodla na podmínkách nového projektu, a tak dala televizi vale a naskočila ke konkurenci, kde ji přivítali s otevřenou náručí. Jenže ne zrovna všechno je asi zalité sluncem. […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz