Konečně se vykašle na svou váhu?

Díky sexy křivkám si Eva na sociálních sítích dobře vydělá.

Váha je v případě Evy Decastelo (43) věčným tématem. Herečka se netají tím, že si ráda dopřeje dobré jídlo a není právě typ ženy, která by s chutí trávila hodiny ve fitness centrech.

Když je potřeba, spoléhá se na osvědčené diety a v šatníku má pro jistotu dvě sady oblečení, jak sama říká, na „hubenější a tlustší období“. Přesto se ale, bez ohledu na období, pravidelně svléká do plavek, a v rámci svého oblíbeného otužování, se sem tam pochlubí nějakou tou fotkou v bikinách. Případné nedokonalosti dle svých slov umí dobře skrýt, stačí si prý jen správě stoupnout, aby vynikly přednosti a nedostatky nebyly vidět.

V oblíbeném seriálu Slunečná si zahrály i její děti.

Konec filtrům!

Ve světě plném upravených fotografií za pomocí filtrů a retuší opravdovou krasavici, aby pohledal! To ale není Evy případ. Na nedávném snímku se rozhodla jít doslova s kůží na trh. Zveřejnila fotografii v plavkách a ohlásila konec filtrům.

„Kašlu na filtry, moje tělo odnosilo milované děti a zaslouží si nestresovat se. A já taky,“ okomentovala duchaplně snímek, který nejeví žádné známky úprav, zkrátka zachycuje realitu takovou, jaká je, za což si herečka od fanoušků vysloužila pochvalu.

Roli na tělo?

„Není vysekané břicho, ale to nevadí. Prostě na pohodu a s úsměvem,“ doplnila a zdá se, jako by se jednou provždy rozhodla vykašlat na svůj boj s váhou a přijala své tělo takové, jaké je. A nutno podotknout, že po čtyřicítce vypadá stále skvěle, až je škoda, že svou figuru neměla už dlouho možnost předvést v žádné pořádné roli.

V seriálu Slunečná, jejímž scenáristou byl její choť René Decastelo (48), si zahrála vesnickou drbnu, která však mnoho prostoru nedostala. Nebylo by na čase to změnit? Manžel by jí mohl napsat pěknou roli, doslova a do písmene přímo na tělo.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden