Můj kousek štěstí

Randová konečně se Zounarem?

Zřejmě se dočkala.

Hvězda seriálu Ulice Martina Randová (51)  se už dlouhé roky oficiálně neukázala po boku žádného muže. Důvod je možná prostý. Podle mnohých je zamilovaná do Martina Zounara (56).

V Ordinaci v růžové zahradě spolu vytvořili pár a právě někde tam podle všeho vzniklo jejich pouto. Háček je v tom, že herec má v plánu oženit se s jinou.

Ale právě teď to údajně má se svojí partnerkou Kateřinou Kantovou (43) nahnuté. Ta ho přitom nedávno coby psycholožka „vytáhla“ z depresí i stavů úzkosti, k nimž se Zounar sám přiznal.

Intimní scény v Ordinaci byly prý divoké. Rekvizitáři museli postel podepřít cihlami.

Dlouhé roky čekání

Otázka je, jestli má Randová u něj vůbec šanci. S hercem jsou velcí přátelé. Říká se, že mu mnohokrát dělala „vrbu“, když se potřeboval vypovídat.

A v kontaktu jsou prý spolu stále. Na jednu stranu k sobě mají blízko, ovšem on ji může brát jen jako dobrou kamarádku. Přitom je opravdu možné, že Randová na něj čeká už roky.

Nikdy si ani nepořídila vlastní rodinu, i když příležitosti byly. Sama tvrdila, že čeká na toho pravého. Nedivili bychom se, kdyby tím celou dobu myslela právě Zounara.

Teď, nebo nikdy?

Herečka dokonce, snad kvůli Zounarovi, změnila požadavky na budoucího partnera. V mládí si prý po svém boku přála mít v ideálním případě vysokého fešáka. Postupem času z toho „vykrystalizovalo“ přání, aby ji měl případný partner hlavně rád a byl jí věrný.

O vzhledu ani slovo. Možná proto, že herečka už má dávno vybráno. A pokud Zounar opravdu prožívá vztahovou krizi, teď by mu konečně mohla dokázat, že právě ona je pro něj nejlepší volba.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden