Moje šťastná hvězda

Konečně vysněná svatba s Forejtem?

Nedávno se ve velkém špitalo, že si Přemek Forejt (37) našel milenku, teď to ale vypadá, že je všechno možná úplně jinak a místo toho, aby vzal nohy na ramena, plánuje cestu k oltáři.


Skoro žádnou práci už nebere


Eva Burešová (30) nedávno skončila v seriálu ZOO a nechala se slyšet, že minimálně rok ji nikdo na televizních obrazovkách neuvidí. Ačkoli později přijala místo porotkyně v nadcházejícím ročníku Česko Slovensko má talent, jde o jediný pořad, ve kterém ji v příštím roce zřejmě uvidíme.


Přemek Forejt (37).

Na prstýnek čekala dlouho

S Forejtem už mají být zase zamilovaní až po uši, přesto si musela Burešová na vysněný zásnubní prstýnek několik let počkat. Mezitím přivedla na svět jejich syna Tristana Williama (1), ale Forejt prý se svatbou váhal.

Z anonymního zdroje se k nám však dostala informace, že jedním z důvodů, proč chtěla Burešová skončit, je plánování svatby, na kterou má dojít v létě. Nikde se zásnubním prstýnkem sice nepochlubila, protože je pro ni soukromí svaté, přípravy ale mají být v plném proudu. Tak snad to bude veselka, jak se sluší a patří!

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden