Má snad herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Ivana Korolová (36) pochybnosti o věrnosti svého manžela Jiřího Veselého (38)?
Na sociálních sítích se pochlubila, že její muž, hudebník, odletěl na pár koncertů do zahraničí, za což na něj byla samozřejmě pyšná, jenže místo klidu se zdá, že ji přepadly přinejmenším drobné obavy.

Fanouškům totiž ukázala, že v chytré mobilní aplikaci detailně sleduje, kde se letadlo s jejím mužem právě nachází. Má snad strach, že by ji mohl podvést s nějakou jinou ženou, a tak ho chce mít pod drobnohledem?
Pro malou dcerku chce sourozence
Dlouhodobě se ví, že pár toužil po druhém dítěti, aby měla dcera Amélie (5) brášku nebo sestřičku, a už se o něj údajně snad i snažili, jenže kvůli pracovním nabídkám miminko zatím odložili na dobu neurčitou. Nebo je pravda jinde? Že by Ivana chtěla další dítě už teď, ale Jiří má plnou hlavu práce a cestování po světě, a tak ho herečka začíná nenápadně hlídat a nahánět, aby s ní byl co nejvíce doma? Třeba se tak brzy dočkáme radostné zprávy. Držíme palce.