Popularita je krásná věc. Když ale ukáže svou odvrácenou tvář, umí být i pořádně zlá, ba zákeřná. Své o tom už ví i Tereza Kostková (48).
Pronásledování šíleného fanouška, odehrávající se zatím díkybohu pouze v prostředí internetu a sociálních sítí, kterému je herečka a moderátorka vystavena už několik dlouhých měsíců, se pro ni pomalu a jistě stává noční můrou.
Dotyčný, který nedá herečce ze seriálu Jedna rodina pokoj a obtěžuje ji nemístnými komentáři s erotickým podtextem, se přitom navíc vydává hned za několik identit a vystupuje na různých sociálních sítích pod různými profily, což celou věc rozhodně neulehčuje.
Kostková, ačkoli má oprávněné obavy, aby se ji šílený obdivovatel nepokusil oslovit napřímo, se ho ale snaží ignorovat. „Abych mu nedávala prostor ke zviditelnění,“ vysvětuje. A doufá, že tento přístup ho umlčí.