Kostky vám odhalí budoucnost

Patří mezi nejstarší typy věštby. Známy byly už ve 2. tisíciletí před naším letopočtem. A přestože původně sloužily k pobavení, dnes z nich můžete vyčíst vše, co vás zajímá. Třeba jak na tom budete s prací nebo se zdravím příští rok.

Důležité je, nehledat v tom nic složitého. Stačí uvolnit svou mysl a soustředit se na otázku. Kostek se můžete ptát kdekoli chcete, v pohodlí domova, ale i na cestách nebo třeba u blízké kamarádky. Záleží jen na vás. Důležité je, abyste se v prostředí věštby cítili příjemně.

Jak správně věštit

Chcete-li zkusit tuto metodu, potřebujete tři obyčejné hrací kostky s políčky od jedné do šesti. Nejprve si nakreslete kruh o průměru cca 30 cm.

Poté všechny tři kostky v dlani zamíchejte a vhoďte je najednou do kruhu. Pokud všechny tři spadnou mimo, zkuste celý postup zopakovat. Stane-li se stejná věc znovu, počkejte s věštěním na příhodnější dobu.

Nikdy už neházejte kostky potřetí! Pokud kostky v kruhu zůstanou, sečtěte hodnotu jejich číselných polí a podle textu vpravo si přečtěte, co součet kostek znamená.

Dodržujte pokyny

Na věštbu si pořiďte úplně novou sadu kostek. Dobře osvědčené jsou například křišťálové. Poté je nabijte svojí energií. Nejlépe je, mít kostky 24 hodin u sebe. Na noc pod polštářem a přes den v kapse. Pokud při hodu zůstala v kruhu zůstala jen jedna kostka, musí na ní padnout číslo od 3 do 6, abyste se dozvěděli odpověď na svoji otázku.

Jestliže se tak nestane, počkejte opět s věštěním na příhodnější dobu. Pokud se kostka převrátí, znamená to, že brzy obdržíte opravdu důležitou zprávu. Stojí-li jedna kostka na druhé, musíte odmítnout dar nebo lákavou nabídku.

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden