Kostlivci ve skříních. Vztah rozbily drogy?!

Exmilenec promluvil

Hvězda seriálů Policie Modrava Soňa Nori­sová (49) je ne­obyčejně úspěšná na rodném Slovensku i v Čechách. V její minulosti se ale mimo jiné odehrávala i bouřlivá dramata.

Tajemná žena, o níž toho veřejnost moc neví. Taková je Soňa Nori­sová (49), maminka Michaela (16), po níž je v posledních letech ohromná poptávka. Čechy si podmanila hlavně seriálem Policie Modrava.

Ale protože se narodila a vyrůstala na Slovensku a k nám vpadla jako velká voda až v dospělosti, vznáší se nad ní spousta otazníků. Například, jak funguje její manželství s muzikologem Adrianem Rajterem (54), když je herečka věčně tak zaměstnaná?

Pan tolerantní

Kvůli práci pendluje mezi oběma státy a jen těžko si lze představit, že při tom má ještě čas na to, aby se postarala o domácnost, v níž na ni nejspíš trpělivě čeká syn a manžel. Sama přiznává, že skloubit práci a rodinu bývá peklo.

„Navzdory mé osobní síle je toho někdy na mě moc,“ posteskla si představitelka seriálové kapitánky Vinické. A co teprve asi říká manžel? Ten musí být ztělesněním tolerance.

Jiný by možná v takovém vztahu už dávno hodil ručník do ringu. To si Soňa jistě uvědomuje. Kdysi chodila s kolegou Dušanem Cinkotou (52) a vztah s ním byl dle všeho hodně divoký.

Démon Cinkota

„Vztah se Soničkou jsem profetoval,“ zahanbeně přiznává Cinkota. Drogy mu těžce poznamenaly život, nevyhnul se ani kriminálu. Norisová dlouho nic netušila, hříšníkovi se dařilo jeho životní styl skrývat.

O to dramatičtější byl rozchod. Ale je to dávno, čas vše zahojil, a když později dvojici předepsal scénář Ordinace v růžové zahradě milostnou scénu, oba se zachovali jako profíci. Neprotestovali a hned se na sebe vrhli.

To mohlo být dosti nebezpečné, když vzplanou staré vášně, může se stát cokoli. A hlavně Sonin manžel měl v tu chvíli nepochybně pořádné nervy, uhlídat herečku jistě není vůbec jednoduché.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden