Koupil Brožové hnízdečko za dvě stě milionů!

Herečka a moderátorka Kateřina Brožová (50) si opravdu uměla vybrat! Nejen, že jí její přítel, mediální magnát Jaromír Soukup (49), připravil nezapomenutelnou oslavu jubilejních padesátých narozenin s ohromným dortem, ohňostrojem a kulturním programem v podobě vystoupení zpěváka Daniela Hůlky (49).

Ale ještě si ji pojistil opravdu přepychovým hnízdečkem. Za ten se nezdráhal utratit téměř čtvrt miliardy korun! Jde vlastně hned o čtyři velké rezidenční byty. Ty se nachází  ve dvou patrech nejluxusnějšího a nejvyššího rezidenčního mrakodrapu v Česku na pražské Pankráci a mají dohromady neskutečných šest set osmnáct čtverečných metrů a ještě dvě stě dvacet dva metrů teras. Dokonalý páreček má navíc k dispozici fitness, bazén, vířivku, páru, čistírnu a k tomu recepci, dětskou hernu, kino a sedm soukromých parkovacích míst.

Ve společnosti muKatka dělá jednuvelkou ozdobu

Hned po padesátce se ukazuje

To ale není zdaleka všechno. To, že se má čerstvá padesátnice jako v bavlnce, dokazují i její vystavené fotky z dovolené na Maledivách, kterými se pochlubila na jedné ze svých sociálních sítí. Kdo by ale čekal, že na dovolenou odjela i se svou drahou polovičkou, ten se plete. Úžasného ráje si totiž herečka užívala úplně sama. „Pozdrav z Malediv, přátelé… Pár dní sama na ostrově… Léčba těla i duše,“ rozplývala se u fotek pouze v leopardích plavkách nadšeně Kateřina.

Zviditelnit dceru se nedaří

Takové možnosti se líbí i její dospívající dceři Kačence (16). Ta sice podle své slavné maminky nepodědila touhu po reflektorech a talent na předváděcí mola, ale zato si našla koníčka, který rozhodně nějakou tu korunu stojí. Skáče totiž závodně parkur. A co na to máma Kateřina? „Když byla menší, tak se zajímala o zpívání a tanec. Teď je to upozaděno. Vedou koně. To ji pohltilo hodně, tomu se musí pořádně věnovat,“ rozhodla. Na soutěž se prý co nevidět chystají i do zahraničí. A kdo všechno zaplatí? O tom se asi není potřeba více rozepisovat. Hlavně, že jsou všichni spokojeni.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden