Moje sladké tajemství

Krach manželství si nechce připustit

Moje sladké tajemství

Začíná snad cítit, že už svého muže nezajímá?

Už vice než čtvrt století trvá manželství herečky Terezy Brodské (52) a fotografa Herberta Slavíka (57). A po takové době snad ani není divu, že se vytrácí vzájemná vášeň. Tereza se ale snaží manžela stále provokovat.

Jedna z hvězd populárního seriálu Slunečná, herečka Tereza Brodská (52), díky téhle práci získala partu kamarádek, se kterými může rozebírat i soukromé záležitosti.

A přestože je herečka podle vlastních slov od přírody hodně uzavřená, přátelství, které navázala na place je tak pevné, že se nebojí hovořit ani o svém manželství s fotografem Herbertem Slavíkem (57). A jak to tak vypadá, nejblíže k sobě mají s herečkou a moderátorkou Evou Decastelo (42).

Závidí kamarádce spokojené manželství?

A možná právě díky kamarádce si Tereza uvědomila, že by její manželství mohlo vypadat trochu jinak. Eva je totiž známá tím, že velmi často mluví o svém muži, kterého doslova

Zbývá vám 65% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden