Krach slavného manželství kvůli Margitově nevěře?

Za zavřenými dveřmi údajně řeší obrovskou krizi. Oba přitom dál vytvářejí iluzi, že je s jejich manželstvím vše v pořádku a našli v sobě spřízněné duše. Je tomu ale opravdu tak?

Hana Zagorová (74) a Štefan Margita (64) jsou bezdětným párem. Místo aby houpali na kolenou vnoučata, žili si své životy po svém. Věnovali se každý své kariéře, která je svým způsobem to jediné, co je naplňuje.

V současné situaci, kdy je nemožné pořádat koncerty, však museli pověsit pomyslné řemeslo na hřebík a vystačit si jen sami se sebou. A to je zřejmě ten problém.

Má ráda svůj klid

Dřív to u nich chodilo tak, že Margita kvůli svému povolání operního pěvce musel odjíždět na dlouhé měsíce do zahraničí. I když svůj harmonogram věděl dopředu a manželka si mohla své vlastní aktivity upravit podle

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden