Král popu Michael Jackson v dospělosti hledal ztracené dětství!

Stále bledší barvu jeho pleti způsobovala vzácná kožní nemoc.

Během svého předčasně ukončeného života toho stihl Michael Jackson (†50) opravdu hodně. Stal se králem hitparád, ale musel čelit i vážným skandálům.

Asi jen zarytí fanoušci by dokázali ihned odpovědět na otázku, jak znělo celé jméno popového krále. Narodil se jako Michael Joseph Jackson. Svůj velký hudební talent projevoval už od útlého dětství a v pouhých pěti letech se poprvé ocitl na pódiu.

Se svými bratry vystupoval na talentových soutěžích a společně vytvořili slavnou skupinu Jackson Five. Kvůli předčasné slávě a drsnému přístupu otce ale Michael

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden