Krampol málem zemřel při autonehodě!

Jen před několika málo dny unikl herec Jiří Krampol (78) jisté smrti! Nestačí, že se musí společně s manželkou Hanou (55) vystěhovat z bytu, který mají ve vyhlášené pražské ulici Pařížská a že se mu syn už osm let neozývá. Teď málem přišel o život!

Jen zázrakem unikl téměř smrtelné autonehodě. Se zpěvákem Karlem Bláhou (69) a synem moderátora Michala Herzána (68) jeli do Brna na plánované vystoupení. Jenže když Bláha s Krampolem sedali do auta, netušili, že syn slavného moderátora si před jízdou značně přihnul! Po autonehodě mu policie naměřila dokonce 2,6 promile alkoholu v krvi! A to už je víc než slušná dávka.

„Zatím toho moc nevím, ale pokud syn řídil a předtím pil, tak je to vůl a zaslouží přísné potrestání,“ nechal se slyšet otec podnapilého řidiče. Sám Jiří Krampol se k autonehodě vyjadřovat nechtěl. Nejspíš tušil, že by se ho někdo zeptal, jak je možné, že nepoznal opilého člověka.

Všechno zlé je k něčemu dobré a tak možná tato autonehoda přispěje k tomu, že se Krampolův ztracený syn konečně ozve. Jeden nikdy neví, kdy bude se svými blízkými třeba mluvit naposledy.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden