Můj kousek štěstí

Krása jí moc štěstí nepřinesla

Můj kousek štěstí

Rozdíly se prohlubují, ten vztah už dávno není idylický. Stárnoucího manžela tíží šest křížků na zádech a možná by rád vyměnil hezkou tvář své ženy za větší klid a pohodlí...

Jak dlouho vydrží vztah, který byl od samého počátku nevyrovnaný kvůli věkovému rozdílu? Šedesátník David Prachař (62) už začíná pociťovat zdravotní neduhy stáří. Stěžuje si, že ho zlobí paměť při učení textů, a dokonce se už prý těší na nicnedělání v důchodu. Když něco takového muž přizná, skutečnost bývá mnohem horší.

Prachař ztrácí sílu, zatímco jeho partnerka Linda Rybová je plná energie. Zvládá se starat o tři děti a přitom natáčet seriál. Do toho se jí daří být stále sexy! Na té image založila kariéru. A nejen to. Díky vzhledu a

Zbývá vám 72% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden