Kráska, o kterou stál každý kromě manžela

V manželství se trpce zklamala, přesto se nebojí vdát se znovu. A bude to zřejmě brzy, její mladý milý ji nedávno požádal o ruku.

Na dětství nedá dopustit. „Bydleli jsme v paneláku na Petřinách přímo u školy, a to bylo to pravé dětství,“ vzpomíná. „Flákla jsem tašku doma do předsíně a šup ven.“ Dodává: „Jezdím tam jen tak z nostalgie čumákovat okolo školy a ty vzpomínky jsou pokaždé jako živé.“

S matkou má Alice dodnes záviděníhodný vztah. Když sem tam přinesla ze školy pětku v žákovské knížce, nebála se to mámě říct. „Nikdy nás nemlátila, o všem jsme diskutovaly a vše jsme spolu řešily,“ konstatuje.

Dodnes jsou nejlepší kamarádky. Alice nevystudovala herectví, ale Střední uměleckoprůmyslovou školu v Praze na Žižkově, obor nábytek a interiéry.

Modelkou

V módním salonu, kde byla na brigádě, si jí všiml modelingový fotograf

Zbývá vám 81% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden