Kráska v nesnázích, nebo odvážná lvice?

Veronika Žilková (61) nemá čas na vnoučata, coby matka samoživitelka se musí pěkně ohánět!

Herečka Veronika Žilková (61) ze seriálu Dobré zprávy je uprostřed rozvodového řízení s hercem a politikem Martinem Stropnickým (66), s nímž má dceru Kordulu (17). Rozpad vztahu z ní udělal matku samoživitelku a dle svých slov to nemá jednoduché. Proto provokuje novým partnerem?

Ačkoli to vypadalo, že rány po bolestivé zradě Stropnického se začaly už konečně hojit, herečka teď nevědomky dokázala pravý opak. Zatímco svému okolí dává najevo, že má nového chlapa, kterého se nemůže nabažit, zároveň tvrdí, že je to jen nejlepší kamarád.

Jeho manželka ovšem Žilkovou označila za milenku a rozvracečku vztahů. Za podivným mlžením mohou být problémy s penězi. Své štěstí našla

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden