Krásná a nešťastná herečka zemřela všemi opuštěná

Když chtěla unaveného Petra vzbudit k jídlu, zjistila, že její milovaný manžel pokojně odešel ve spánku.

Eva Jakoubková (†53) milovala všechny své partnery z celého srdce a ze smrti toho posledního se nikdy nevzpamatovala. Obrovskou bolest tak zaháněla alkoholem, což se jí stalo osudným.

Krásná, tajemná a také zranitelná... taková byla herečka Eva Jakoubková (†53). Bohužel ale nejen to. S herečkou odjakživa cloumaly emoce ode zdi ke zdi a když se zamilovala, prožívala to velice dramaticky. Navíc se často a ráda napila, což se jí později stalo osudným.

Často si hledala starší partnery

Své by o tom mohl kdysi vyprávět například legendární český herec Ilja Racek (†88). Eva se do něj kdysi tak zbláznila, že dokázala čekat dlouhé hodiny v dešti před jeho bytem, aby ho alespoň na chvíli spatřila.

Charismatický Racek ale nebyl jediný životní partner krásné herečky. Eva svého času tvořila

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden