Krásná díky zelené kávě

Ještě nikdy jste neochutnala zelenou kávu? A to má na lidský organismus spoustu pozitivních vlivů! Prospívá srdci, ledvinám, játrům a skvěle vám pročistí organismus od nežádoucích látek! Navíc je skvělým pomocníkem při hubnutí. Vyzkoušejte ji!  

Proč je zelená?

Plody pocházejí z keře kávovníku. Zralé bobule se posbírají a usuší na slunci. Z naprasklých bobulí se pak vyloupne zrno. A že je zelená káva nezralá, je mýtus. Jde pouze o kávu nepraženou!

Ideální životabudič

Důležité je také zmínit, že zelená káva obsahuje dokonce mnohem více kofeinu než normální. A proto, jestli potřebujete pořádný životabudič, zelená káva je naprosto ideální. Neměla by se ani pít tak často, jako jste zvyklá u běžné kávy. Bohatě vám postačí jeden šálek denně.

Jak chutná?

Pokud si vybavíte chuť zeleného čaje, bez stopy hořkosti, pak si dokážete představit, jak chutná zelená káva. Navíc je o něco sladší. Ovšem stále voní i chutná jako klasická káva.

Pozor na předraženou kávu

Pozor, kde zelenou kávu kupujete. Mnohdy se prodává velmi draho a úplně zbytečně. Pokud máte možnost, objednejte si ji přes internetové stránky, anebo zajděte do obchodu se zdravou výživou nebo kávou.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden