Moje šťastná hvězda

Krásná za pár minut

Nemůžete si dovolit trávit hodiny v koupelně, abyste se zbavila všech nedokonalostí? Prozradíme vám rychlé triky.

Ne každý den se vyspíte dorůžova. Jednou vás trápí opar, podruhé vyrážka, jindy zase oteklé nohy nebo unavené oči. Víme, jak se neduhů zbavit.

Rychlá pomoc na opary

Trvá týdny, než se jich zbavíte? Udělejte si olejíček, po kterém se opar bude hojit rychleji. Smíchejte lžíci olivového či mandlového oleje, 5 kapek 100 % přírodního éterického oleje z levandule a stejné množství oleje z čajovníku. Každé dvě hodiny opar potírejte.

Pro unavené oči

Osvědčeným receptem proti unaveným očím je vychlazená salátová okurka. Pokud ale přece jen nezabírá, uvařte si černý nebo heřmánkový čaj. Vylouhované sáčky dejte na pár hodin do lednice a pak si je alespoň na 10 minut přiložte na oči.

Spálenina od sluníčka

Když chlazení vodou nestačí, sáhněte po jogurtu. Natírejte ho na spáleninu tak často, jak je to jen možné. Nic tím nezkazíte, právě naopak.

Upravené vlasy za pár vteřin

Potřebujete, aby vaše vlasy večer vypadaly dobře, a nemáte čas si připravovat zábal nebo masku? Vyzkoušejte citron či limetku. Z jednoho nebo dvou kusů vymačkejte šťávu a rovnou si ji vetřete do vlasů.

Svěží dech

Ústní voda vám ke svěžímu dechu rozhodně nepomůže. Natož na celý den. Funguje jen pro váš dobrý pocit. Když chcete mít skutečně svěží dech, smíchejte lžíci skořice a lžičku medu s horkou vodou.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden